Léčebné pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou

KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE – plně hrazená zdravotní pojišťovnou

  1. Tento typ lázeňské léčby je určen pro všechny občany ČR, pojištěné u některé ze zdravotních pojišťoven v ČR. Pokud to Váš zdravotní stav vyžaduje, požádejte svého lékaře
    o vypsání návrhu na lázeňskou péči. Výběr lázeňského zařízení záleží zcela na vašem rozhodnutí.
  2. Návrh na lázeňskou péči vystavuje praktický lékař na základě doporučení odborného nebo ošetřujícího lékaře. Navrhne typ lázeňské péče (komplexní nebo příspěvková) a vhodné místo (lázně) pro léčbu Vašeho onemocnění (indikace). Pojišťovna hradí ubytování, stravu a léčebné procedury. Tuto léčbu čerpáte v době své pracovní neschopnosti a její délka je stanovena platným indikačním seznamem. V případě zamítnutí komplexní lázeňské péče se informujte na možnost příspěvkové lázeňské péče.
  3. Návrh na lázeňskou péči schvaluje revizní lékař zdravotní pojišťovny. Schválený návrh na komplexní lázeňskou péči odesílá zdravotní pojišťovna přímo na našich lázní. Veškeré informace k pobytu Vám zašleme.
  4. Na komplexní lékařskou péči si lze rezervovat termín za poplatek 1.000,-Kč (poplatek je nevratný)

PŘÍSPĚVKOVÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE – částečně hrazená zdravotní pojišťovnou

Tento typ lázeňské léčby je určen pro všechny občany ČR, pojištěné u některé ze zdravotních pojišťoven v ČR. Pojišťovna hradí léčebné procedury. Tuto léčbu čerpáte v době své dovolené. Podle návrhu lékaře je stanovena na 14 nebo 21 dní. Klient u této péče hradí ubytování a stravu a lázeňský poplatek obci. V ceně je zahrnuto ubytování v dvoulůžkovém pokoji, celodenní strava (možnost polopenze). Za 21 dnů s plnou penzí zaplatíte pouze 14 dní.

202111.1. — 28.2.1.3. — 2.5.
2.10. — 13.12.
3.5. — 3.10.TÝDEN
Pokoj Standard***15 430 Kč17 850 Kč 23 100 KčZDARMA
Pokoj Executive****19 400 Kč22 890 Kč28 350 Kč21 = 14 dní

VYBERTE SI NIVU!

Požádejte svého lékaře, aby vypsal do návrhu pro lázeňskou péči na první místo „NIVA LUHAČOVICE“. I když místo k léčení navrhuje lékař, volba je na vás! Dle platné legislativy máte právo na výběr poskytovatele zdravotních služeb a na poskytnutí informací od zdravotní pojišťovny.

AMBULANTNÍ REHABILITACE – zdravotní pojišťovna hradí procedury

Zdravotní pojišťovna hradí léčebné procedury do určeného limitu. Při léčbě není využíván léčebný přírodní zdroj. Na ambulantní rehabilitaci přijímáme klienty s poukazy na
vyšetření/ošetření typu FT nebo K.

  • Poukaz FT – vystavuje lékař specialista (ortoped, pneumolog, …), případně praktický lékař. Poukaz FT má platnost 7 dní od data vystavení.
  • Poukaz K – vystavuje praktický lékař a není časově omezen. Klient se s poukazem dostaví do lázeňského zařízení a je vyšetřen naším rehabilitačním lékařem, který předepíše procedury na FT poukaz. V případě zájmu klientů je nutno se předem informovat o volných kapacitách hotelu. Pro obyvatele Luhačovic a blízkého okolí je ambulantní rehabilitace dobrý způsob, jak využít léčebné procedury bez nutnosti se ubytovat v lázeňském zařízení.

REKONDIČNÍ, REHABILITAČNÍ, LÁZEŇSKÉ A MANAŽERSKÉ POBYTY

Pro pracovníky podniků, které mají nárok buď ze zákona, nebo na základě kolektivní smlouvy. Pobyty pro vybrané profese různých podniků mají preventivně zdravotní charakter a jeho výsledkem by mělo být zamezení nebo oddálení dlouhodobějšího nebo trvalého vyřazení z pracovního procesu. Pobyty jsou zaměřené na regeneraci fyzických a duševních sil klientů a dále proti jednostranné pracovní zátěži, sestavení léčebné rehabilace se provádí individuálně dle zdravotního stavu klienta.

Print Friendly, PDF & Email