Wellness centrum

  • Připravili jsme pro Vás malou ochutnávku relaxace a pohody, kterou můžete zažít v našem rozsáhlém komplexu saun, vířivek, teras s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími službami.
  • Připraveny jsou relaxační masáže uvolňující tělo i duši, speciální vinné koupele a pro milovníky plavání vnitřní bazén se slanou vodou a v sezoně venkovní bazén.
  • Wellness centrum je k dispozici i pro veřejnost!
  • Ceník wellness procedur

Ceník vstupu do wellness centra

  • 1 hodina 330 Kč, zvýhodněná cena 5x hodinový vstup 1 100 Kč
  • 2 hodiny 500 Kč, zvýhodněná cena 5x dvouhodinový vstup 1 700 Kč
  • 3 hodiny 660 Kč, zvýhodněná cena 5x tříhodinový vstup 2 000 Kč
  • Děti do 12 let sleva 50% z uvedených cen, vstup vždy první 4 hodiny od otevření.

UPOZORNĚNÍ :

z hygienických důvodů není dovolen vstup v dlouhých bermudách a šortkách

Wellness centrum – patro

Wellness centrum – patro

Horká sauna (finská sauna)
Klasická finská sauna s teplotou v rozmezí 95 – 98 °C. Relativní vlhkost se pohybuje od 45 – 50 %. Doporučená doba pobytu je 15 – 20 minut s opakováním 2 – 3 krát po sobě. Originalita a atraktivnost této procedury spočívá v technice řešení topidla, kde dochází k automatickému přenášení rozehřátých lávových kamenů z topidla do měděného kotlíku s vodou. Tento proces zabezpečuje požadovanou vlhkost a je zpestřením pobytu v sauně.

Niva Wellness Centrum

Lesní sauna (herba sauna)
Řadí se do procedur s mírným prohřátím organismu, což zajišťuje teplota v rozmezí 55 – 60 °C. Relativní vlhkost v rozmezí od 50 do 60 %. Doporučená doba pobytu je 15 – 20 minut s opakování 2 až 3krát. V interiéru je originální saunové topidlo „Pec Herba“, která umožňuje inhalaci bylinek, větviček apod. Tyto produkty jsou v pravidelných intervalech zvlhčovány studenou vodou a tato kombinace tepla a chladu zajišťuje intenzivní vyluhování silic.

Niva Wellness Centrum

Bylinková sauna
Jde o modifikaci finské sauny s nižší teplotou v rozmezí 45 – 60 °C a vyšší vlhkostí od 55 do 60 %. V prostoru se odpařuje přírodní aroma heřmánku a jasmínu. Doporučená doba pobytu je až 25 minut. Jako zpestření zde funguje dřevěný džber s automatickým naklápěním, který zvlhčuje vyhřáté kameny.

Niva Wellness Centrum

Římská pára
Teplota se pohybuje v rozmezí od 42 do 44 °C s relativní vlhkostí téměř 100 %. Procedura pročišťuje horní dýchací cesty. Vzduch není sycený přírodním olejem, což oceňují především alergici. Doporučená doba pobytu je 20 minut s dvojnásobným opakováním.

Niva Wellness Centrum

Liščí nora s masáží nohou
Jde o kombinaci masáže nohou s parní lázní. Teplota vzduchu je 42 – 45 °C. Vlhkost dosahuje až 100 %. Teplota vody v bazénku je okolo 34 °C. Tato netradiční procedura je zatím častější na Slovensku než v ČR, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Doba pobytu je 20 minut s možností opakování.

Niva Wellness Centrum

Wellness centrum – přízemí

Wellness centrum – přízemí

Whirlpool malý a velký
Je to v podstatě vířivý bazén. Každá osoba má k dispozici hydromasážní trysky s provzdušněním, uprostřed dna je nainstalován vzdušný gejzír. Provoz je plně automatický s teplotou vody 34 – 36 °C. Pobyt je doporučen na 20 minut. Během této doby si klient vychutná impozantní výhled z okna směrem na luhačovickou přehradu. K dispozici je malý a velký whirlpool až pro 10 osob.

Niva Wellness Centrum

Kneippovy koupele
Lázeň je vytvořena čtyřmi monolitickými bazénky s technologií automatického dopouštění a vypouštění vody. Rozdíl teploty vody 15 – 36 °C zajišťuje prokrvení chodidel. Oblázky zajišťují masáž, doba pobytu je ideální 5 – 8 minut, čas setrvání v jednom bazénku se pohybuje okolo 30 sekund.

Niva Wellness Centrum

Iglu – multifunkční sprcha
Také tato procedura je netradiční specialitou. Sprchu s bouřkou a větrem je třeba zažít, těžko ji popisovat. V provozu slouží k ochlazení a očistě další zážitkové sprchy se speciálními tryskami nebo se světelnou terapií.

Niva Wellness Centrum

Laconium
K relaxaci mezi procedurami nebo k odpočinku na závěr pobytu ve wellness centru je připravena odpočívárna s vůní a vyhřívanými lehátky.

Niva Wellness Centrum

Vinná koupel
Ve starodávně laděném interiéru s cihlovými stěnami jsme pro Vás připravili speciální relaxační koupel. Vinná koupel v měděných vanách trvá 20 minut a po ní následuje 20 minutový zábal. Spolu s koupelí obdržíte 30 minutový vstup do wellness centra a 2 dcl bílého nebo červeného vína.

Niva Wellness Centrum

Print Friendly, PDF & Email